GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

Gönderileriniz [KARGO FİRMASI] ile teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra teslimat süresi 600 Km'ye kadar 2 iş gününde, 600 Km'den uzak mesafelerde ise 2 ile 5 gün arasındadır.

KARGO ÜCRET POLİTİKASI 

Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinizde görebilirsiniz.


KARGO TESLİM ALIMI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir. Yaşanabilecek eksiklik ya da  hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde KKD Sepeti sorumluluk kabul etmemektedir.

Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturunuz. Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

www.kkdsepeti.com sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını [KARGO FİRMASI] ile yapmaktayız. Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişleriniz ortalama 24 saat içinde (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir. 

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.

Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden KKD Sepeti sorumlu değildir.

İadeleriniz için gönderim adresimiz: 

Alıcı Adı: Yüksek İşler Prodüksiyon Taahhüt Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti.


Adres: Dikilitaş Mah. Barış Sok. Fulya Sitesi E Blok No: 1/1A Beşiktaş 34349 İstanbul